ניתן לקבל החזר מרוב הביטוחים הפרטיים | משלוח עם שליח חינם לרוב חלקי הארץ.

תמציות באך לשליטה בכעסים

על פי שיטת באך, הכעס הוא רגש טבעי ואנושי שנובע מתסכול או קושי כלשהו. אולם, כעס הופך לבעייתי כאשר הוא יוצא משליטה ופוגע ביחסים הבין-אישיים או בבריאות שלנו. תמציות באך לשליטה בכעסים עוזרות באיזון השליטה על רמת הכעס בצורה מיטבית.
תמציות באך לשליטה בכעסים הן חלק משיטת הטיפול ההוליסטית שפיתח ד”ר אדוארד באך מתוך אמונה שלכל מצב רגשי שלילי יש פתרון טבעי מצמחי מרפא. בשיטה זו, נבחרו 38 סוגים של תמציות שונות המיועדות לטפל במגוון רגשות ומצבים נפשיים.

תמציות באך כטיפול משלים לשליטה בכעסים

תמציות באך לשליטה בכעסים הן אמצעי המתבסס על רפואה צמחית, שמטרתו לספק תמיכה רגשית לאנשים המתקשים לשלוט על רגשות של כעס, במיוחד במצבים מתוחים או מאתגרים. הפרחים שמהם מורכבות התמציות נבחרים בקפידה על מנת להעניק תחושה של שקט ושלווה והם עוזרים בחיזוק רגשות חיוביים ובהפחתת רגשות שליליים. המטרה היא איזון השליטה בכעס, והתמודדות עם הרגשות בצורה בריאה יותר.

תמציות באך לשליטה בכעסים עובדות בצורה הוליסטית, ומתייחסות לאדם כמערכת משולבת של גוף ונפש. דרך הפעולה שלהן מתבססת על התמריצים הטבעיים של הצמחים, שמטרתם לשפר את היציבות הרגשית ולעזור לאדם למצוא שקט פנימי. בכך, התמציות מסייעות לאדם להתמודד עם רגשותיו בצורה יעילה יותר, ובמיוחד עם רגשות הכעס שיכולים להיות מזיקים.
השילוב של תמציות באך לטיפול בכעס עם דרכים נוספות לריפוי רגשי, כמו ייעוץ פסיכולוגי או תרגולי מיינדפולנס, יכול להציע פתרון מקיף יותר לאנשים שמתמודדים עם בעיות שליטה בכעס כדי שהם יוכלו לפתח אסטרטגיות חדשות לשליטה ולטיפול בכעס.

קיימים סוגים שונים ומגוונים של תמציות באך לטיפול בכעס, כאשר לכל אחת תפקיד שונה בהתאם להרכב שלה. לדוגמה, תמצית דובדבן מטפלת במקרים של זעם קיצוני ואיבוד שליטה מוחלט, תמצית ורדים מתאימה יותר למצבי עצבנות וחוסר סבלנות מתמשכים ותמצית לבנדר עוזרת להרגעה כללית ואיזון נפש.
השימוש בתמציות הוא פשוט, קל ונוח, ומתאים לכל מי שמרגיש כי הוא זקוק לעזרה בהתמודדות עם רגשות של כעס ותסכול שעלולים להשפיע על איכות החיים שלו. חשוב לציין כי התמציות אינן תרופות אלא אמצעי טבעי לסיוע בשליטה על הכעס.

בהתמודדות עם רגשות של כעס ותסכול, הפתרונות הטבעיים עשויים להציע דרך חדשה.
טיפול בפרחי באך,  מציע דרך טבעית והוליסטית להתמודדות עם רגשות אלה. כמטפלת מוסמכת בפרחי באך, אני מתאימה לכל אחד את הטיפול האישי והייחודי שיתמקד בצרכים שלו, ויאפשר לו למצוא את השלווה והשליטה הרגשית.
שיחת הייעוץ הראשונית תאפשר לכם להבין טוב יותר את הדרך בה הטיפול יכול לסייע לכם. אל תחמיצו את ההזדמנות לקבל את הכלים לשליטה יעילה בכעס. כדי לתאם שיחת אבחון ללא התחייבות, השאירו פרטים עוד היום או צרו איתי קשר.

למידע נוסף מלאו פרטים

עוד מהתחום

טיפול בבעיות שינה

בעיות שינה יכולות להגיע במגוון צורות, החל מקושי בהירדמות ועד להפרעות שינה רציניות. הן מטרידות ומשפיעות על איכות החיים, כאשר חוסר שינה עלול לגרום לעייפות,

קרא עוד »

פרחי באך לחרדות

חרדה היא מצב רגשי שבו אדם מרגיש פחד ודאגה באופן חריג ממצבים וממחשבות מסוימות, כמו חרדה לפני מבחן או לקראת ראיון עבודה. כל אחד יכול

קרא עוד »

טיפול טבעי בלחץ נפשי

טיפול טבעי בלחץ נפשי הוא נושא שגורר אחריו עניין רב, במיוחד בימינו שבהם חוויות של סטרס ולחץ הן חלק בלתי נפרד מהחיים, וכתוצאה, הרבה אנשים

קרא עוד »

טיפול טבעי באלרגיה

רבים מאיתנו חווים תגובות אלרגיות מטרידות, במיוחד בעונת האביב. הסימפטומים יכולים להיות צריבות בעיניים, התפרצות של פריחה בעור, גירויי נשימה ועוד. עם זאת, ישנן דרכים

קרא עוד »

פרחי באך לאיזון רגשי

איזון רגשי תקין הוא מצב בו האדם מצליח להבין ולהתמודד עם רגשותיו בצורה בריאה, להביע אותם בצורה נכונה ולשמור על יציבות רגשית במצבים שונים. במצב

קרא עוד »