ניתן לקבל החזר מרוב הביטוחים הפרטיים | משלוח עם שליח חינם לרוב חלקי הארץ.

הצהרת נגישות

מטרתו של עמוד זה באתר הינו יידוע בדבר הסדרי הנגישות של האתר. 

הצהרת נגישות כללית

אנו פועלים ומקדמים את נושא הנגישות על-פי המוגדר בחקיקת הנגישות, ספציפית חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ”ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו (ניתן לראות סימוכין בהמשך) ורואים בגולשים עם מוגבלות כגולשים מן המניין – גולשים שווי זכויות, הזכאים ליהנות מנגישות מלאה באתר. באופן עקבי, אנו נוקטים את מירב המאמצים ומשקיעים משאבים רבים על מנת לספק לכל הגולשים שירות שוויוני, מקצועי, נגיש,  יאה ועצמאי. לפי כך ובהתאם לזאת – הושקעו על ידנו ומושקעים באופן מתמיד ועקבי מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות שיביאו לכך שאדם בעל מוגבלות יוכל לקבל את השירותים הניתנים לכלל הגולשים, באופן נוח, נגיש, שוויוני ועצמאי.

סימוכין: חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (מקור הציטוט – אתר “כל זכות”): “חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, התשנ”ח-1998 בא להגן על כבודו וחירותו של אדם עם מוגבלות, לעגן את זכותו להשתתפות שוויונית ופעילה בחברה בכל תחומי החיים ולתת מענה הולם לצרכיו המיוחדים, באופן שיאפשר לו לחיות את חייו בעצמאות מרבית, בפרטיות ובכבוד, תוך מיצוי מלוא יכולתו.”

הנגשת אתר האינטרנט

אתר אינטרנט נגיש הוא כזה שבוצעו בו התאמות לפי תקן ישראלי 5568 (ת”י 5568) ומתקיים בו אימוץ של ההנחיות הבינלאומיות לנגישות באינטרנט. (סימוכין ומקור הציטוט – אתר “כל זכות”). כלומר, אתר אינטרנט נגיש הוא אתר אשר מאפשר לאנשים עם מוגבלות לגלוש ביעילות ,הנאה, ושוויון מלא הדומה ככל הגולשים, מבלי להרגיש מגבלה או חריגה כלשהי. אנו מאמינים, מקדמים ופועלים למען שוויון הזדמנויות באופן כללי במרחב האינטרנטי בפרט לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש בסביבה דיגיטלית, דהיינו מחשב נייד ו/או נייח / פלאפונים / טאבלטים. 

יידוע כלל עובדי האתר / ספקים

כלל עובדי האתר יודעו אודות חובות החוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ”ח-1998 תוך דגש על איסור אפליה, מתן שירות שוויוני בסביבה מכילה, ועל הסדרי הנגישות של האתר לגולשים עם מוגבלות.

הדרכות שירות לעובדי האתר / ספקים

עובדי השירות הוכשרו במתן שירות לאנשים עם מוגבלויות כמו גם ספקי משנה רלוונטיים. 

שירות טלפוני / דיגיטלי

השירותים שלנו זמינים ונגישים עבור כלל הגולשים, לרבות אנשים עם מוגבלות. המענה הקולי מותאם והינו ללא מוזיקת רקע, בקצב רגוע ואיטי ובשפה עברית פשוטה.

מסירת מידע בפורמט נגיש

האתר מעמיד עבור הגולשים אפשרות לקבלת מידע בפורמטים נגישים. מסירת המידע הינה ללא עלות ומיועדת עבור אנשים עם מוגבלות. לפניות ומידע בנושא נגישות ניתן ליצור קשר בכל עת עם רכז הנגישות של האתר כפי שמופיע בהמשך.

נגישות אתר האינטרנט

אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), תשע”ג-2013.

אמצעי הנגישות באתר

 • תפריט הנגשה ייעודי

 • הדגשת כותרות וקישורים

 • שימוש בניגודיות כהה ובהירה

 • התאמה לעיוורי צבעים

 • חלופה טקסטואלית לאובייקטים גרפיים  (ALT)

   

באתר מוצב תפריט הנגשה

 • לחיצה על תפריט הנגישות מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה
 • לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף
 • תפריט ההנגשה מדמה דפוס שימוש של גולש אשר מקביל לשימוש באמצעות מקלדת בעזרת מקשי החיצים, כאשר יש להשתמש במקשים Enter ו Esc ליציאה מתפריטים וחלונות הרלוונטיים תוך כדי הגלישה.
 • האתר פועל בדפדפנים הפופולריים בסביבה דיגיטלית של הגולשים (דהיינו מחשב נייד ו/או נייח / פלאפונים / טאבלטים )Chrome, Edge, Firefox, Safari, Opera :. הגלישה במצב נגישות מומלצת בדפדפן הנפוץ בקרב הגולשים: Chrome – בדיקות הנגישות נעשו בכל הדפדפנים, יחד עם זאת נעשה מאמץ מרוכז עבור דפדפן מסוג זה. בדפדפנים אחרים יתכנו אי תאימות של תכנים, עקב אי תאימות הדפדפנים עצמם לתקן.
 • התאמות הנגישות בוצעו עפ”י התקן הישראלי (ת”י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0  הבינלאומי.


הבהרה ודרך פנייה לבקשות והצעות לשיפור

יחד עם מאמצנו המתמיד לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה לרבות אנשים עם מוגבלויות. נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות על מנת לשפר את השירות לגולשים – אנו פתוחים לפידבק ונעשה את המיטב כדי לטפל בסוגיות ולמצוא פתרונות מתאימים בהקדם האפשרי.

פרטי רכז הנגישות באתר ודרכים ליצירת קשר

במידה ונתקלת בקושי לגלוש באתר או יש לך הערה, פידבק, שאלה או בקשה בנושא ,ניתן לפנות לרכז הנגישות באחד מערוצי תקשורת הבאים, כאשר מענה יינתן בהקדם ועד תוך 48 שעות מרגע הפנייה.


פרטי עדכון הצהרת נגישות של האתר

הצהרת נגישות זו עודכנה לאחרונה בתאריך 01/10/2023.